Informácie o Jasmine

Informácie o Jasmine


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Prerezávanie hviezdicového jazmínu: Naučte sa, kedy máte obmedziť hviezdne jasmínové rastliny

Autor: Teo Spengler

Ak máte to šťastie, že máte vo svojej záhrade hviezdny jazmín, nepochybne oceníte jeho veľkorysý rast, penivé biele kvety a sladkú vôňu. Postupom času sa však stáva nevyhnutné strihanie hviezdicového jazmínu. Zaujíma vás, ako a kedy znížiť hviezdny jazmín? Kliknite tu.

Starostlivosť o jasmínovú starostlivosť - Ako pestovať okázalé rastliny jasmínu

Autor: Mary H. Dyer, autorka záhradnej redakcie

Efektný jazmín, tiež známy ako floridský jazmín, na jar a začiatkom leta vytvára lesklé, modrozelené lístie s množstvom sladko voňajúcich, jasne žltých kvetov. Naučte sa, ako si na záhrade vypestovať okázalý jazmín v tomto článku.

Spoločná výsadba jazmínu - dozviete sa viac o rastlinách, ktoré majú rady jasmín

Autor: Teo Spengler

Rastlina jazmínu môže stáť sama v záhrade, ale nájsť sprievodné rastliny pre jazmín nie je ťažké. A kontrastné farby a textúry iných kvetov dodávajú príťažlivosť. Čo rastie dobre s jazmínom? Kliknite sem, aby ste získali nejaké nápady týkajúce sa rastlín jazmínu.

Starostlivosť o zimný jazmín: Ako pestovať zimné rastliny jazmínu

Autor: Bonnie L. Grant, certifikovaný mestský poľnohospodár

Jazmín zimný je jednou z prvých kvitnúcich rastlín, ktoré kvitnú často v januári. Táto dekoratívna rastlina sa rýchlo zakladá a starostlivosť o zimný jazmín je hračka. Naučte sa, ako pestovať zimný jazmín a vylepšiť svoju chladnú záhradnú záhradu v tomto článku.

Prerezávanie jazmínových vín: Ako ovládať ázijské rastliny jasmínu

Autor: Teo Spengler

Pozerajte sa skôr, ako skočíte, pokiaľ ide o výsadbu ázijských jazmínových vín. Akonáhle stratíte kontrolu nad jazmínom, môže byť ťažké udržať ho tam, kde chcete. Kliknutím na tento článok získate ďalšie informácie o tom, ako ovládať ázijský jazmín.

Problémy s listami rastlín jasmínu: Prečo má jazmín biele škvrny

Autor: Teo Spengler

Ak má váš jazmín biele škvrny, je čas diagnostikovať problém a liečiť ho. Biele škvrny na listoch jazmínu nemusia byť nič vážne, ale môžu tiež naznačovať chorobu alebo škodcov. Viac informácií nájdete v tomto článku.

Žlté listy jazmínu: Prečo listy jazmínu žltnú

Autor: Mary H. Dyer, autorka záhradnej redakcie

Aj keď sa rastlina ľahko pestuje, škodcovia alebo problémy so životným prostredím môžu spôsobiť žlté listy rastlín jazmínu. V tomto článku nájdete ďalšie informácie o príčinách žltnutia listov jazmínu a o tom, ako liečiť žltnúce listy jazmínu.

Typy rastlín jazmínu: Bežné odrody rastlín jazmínu

Autor: Jackie Carroll

Aj keď niektoré druhy jazmínu patria medzi najvoňavejšie rastliny, ktoré môžete pestovať, nie všetky sú prevoňané. V tomto článku nájdete informácie o rôznych odrodách jazmínu a o ich vlastnostiach, aby ste mohli určiť tú najlepšiu pre seba.

Pestovanie jazmínu v interiéroch: Starostlivosť o izbové rastliny jazmínu

Autor: Becca Badgett, spoluautor knihy Ako pestovať NÚDZOVÚ záhradu

Ak kvitne zima a sladká nočná vôňa osloví vaše zmysly, zvážte pestovanie jazmínu v interiéroch. Dozviete sa viac o starostlivosti o vnútorný jazmín v tomto článku a užívajte si túto živú rastlinu po celý rok.

Starostlivosť o prerezávanie jazmínu - Tipy na orezávanie rastlín jasmínu

Autor: Jackie Carroll

Jazmín sa pestuje pre svoju intenzívnu vôňu aj pre svoje kvety. Vďaka dobrému rezu jazmínu budete mať atraktívnejšie rastliny, ktoré voľne kvitnú, čo vám umožní dlhšie si tieto výhody vychutnať. Kliknutím zobrazíte ďalšie informácie.


Ako pestovať jazmín

Posledná aktualizácia: 26. novembra 2020 Odkazy schválené

Spoluautorkou tohto článku bola Melinda Meservy. Melinda Meservy je špecialistka na rastliny a majiteľka botanického butiku Thyme and Place, ktorý ponúka rastliny a darčeky v Salt Lake City v Utahu. Pred začatím vlastného podnikania pracovala Melinda v oblasti zlepšovania procesov a podnikania a analýzy údajov. Melinda získala titul BA v odbore história na univerzite v Utahu, je vyškolená v štíhlej a agilnej metodológii a ukončila certifikáciu Certified Professional Facilitator. Thyme and Place ponúka izbové rastliny a nádoby, plne zásobenú kvetináčovú lavičku a tipy na rastliny, ktoré vyhovujú vášmu priestoru a životnému štýlu.

V tomto článku je citovaných 15 odkazov, ktoré nájdete v spodnej časti stránky.

wikiHow označí článok ako schválený čitateľom, akonáhle získa dostatok pozitívnej spätnej väzby. Tento článok dostal 12 posudkov a 100% čitateľov, ktorí hlasovali, považoval za užitočný a získal tak náš status schválený čitateľom.

Tento článok bol videný 769 498 krát.

Hviezdne kvety jazmínu majú exotickú, sladkú vôňu, ktorá preniká vzduchom za teplých letných večerov. Kvitnú celé leto buď na viniči, alebo na kríkoch, v závislosti od kultivaru. Z pukov sa dá zbierať voňavý obnovujúci čaj. V 1. kroku a ďalej sa dozviete, ako zasadiť, ošetrovať a zbierať jazmín.


Pozri si video: What Makes doTERRA Adaptiv Different? Translated Subtitles


Komentáre:

  1. Othieno

    He's absolutely right

  2. Tearlach

    S dôverou je potom zrejmý môj názor. I found the answer to your question in google.com

  3. Nazilkree

    Bravo, you have visited a wonderful ideaNapíšte správu