Landscription s okrasnými trávu a kríky

Landscription s okrasnými trávu a kríky


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Výsledky vyhľadávania pre: Okrasné trávy Vyhľadať v katalógu pre: okrasné trávy. Hľadám natívne, sucho-tolerantnú trávu pre malý záhradný graf v Seattli. Môžete navrhnúť trávu, ktorá je vysoká a najviac 2 metrov široká. Festoca Idahoensis, Idaho Fescue Bromus Carinatus a Bromus Marginatus, Brómové trávy Elymus Glaucus, Divoký Rye Grass Melika Druhy, cibuľové trávy Calamagrostis nutkaensis, Pacific Reedgras. Každá z týchto tráv rastie vo veľmi odlišných tvaroch - odporúčam, aby ste sa na ne vzdali pred výberom toho, čo druhy na rastliny.

Obsah:
 • 'Ako'? Zaviesť okrasné trávy
 • 5 Populárne okrasné trávy pre IowA
 • Okrasná tráva
 • Najlepšie okrasné trávy pre stredozápadné záhrady
 • Okrasné trávy pre krajinu
 • 18 druhov okrasnej trávy
 • Zimná starostlivosť o okrasné trávy
 • Udržanie trávy a sedí
Sledujte súvisiace video: Okrasné trávy záhradné nápady

'Ako'? Zaviesť okrasné trávy

Jeden spôsob, ako Denver majitelia domácich majiteľov môžu vytvoriť zaujímavú krajinu, ktorá je tiež priateľský k suchu, ktorý je zapracovanými okrasnými trávu. Tieto ľahko na starostlivosť o rastliny môžu pridať neuveriteľnú textúru a farbu na krajinu, zatiaľ čo nevyžaduje veľa na oplátku. Tu je niekoľko okrasných tráv, ktoré by vyzerali nádherné v dizajne na šírku Denver. Feather Reedgrass má jemné zlaté listy, ktoré chytia slnečné svetlo a pridajte nádhernú žiaru na krajiny po celý rok.

Little Bluestem je prérijná tráva má sivá-zelené listy listov, ktoré pridávajú odtiene modrej v lete a odtieňoch fialovej, červenej a oranžovej na jeseň. Živá zelená optická tráva, ktorá je technicky osvedčená, dodáva jedinečný prvok na krajiny s malými kvetmi. Purple Millet je ročná tráva, ktorá priťahuje vtáky s jedinečným tvarom a nádhernou hlbokou, fialovou farbou.

Táto ťažká rastlina je skvelá pre oblasti sucha. Ravannagrass robí ohromujúce vyhlásenie s jeho dramatickou výškou a veľkými, pernatými plumami. To robí nádherný ohnisko alebo môže byť použitý na skrytie nevzhľadných predmetov. Tieto zariadenia s nízkym údržbou môžu tiež urobiť farebné krajiny zaujímavejšie pridaním výšky, pohybu a dokonca zvuk!

Niektoré odrody okrasných tráv pôsobia ako veterné zvončeky vo vánku, pridávajúc nádherne neočakávaný prvok pre dizajn krajiny. Viac o týchto rastlinách, pozrite sa na tento článok o rastúcich trávoch, ktoré sme narazili na webovú stránku Guide Guides.

Pre pomoc začlenenie okrasných tráv a ďalších krásnych, ale ťažkých rastlín pre Colorado krajiny zažívajú suché podmienky, zavolajte na expertov závodu na LifeScape. Foto cez BHG Little Bluestem je prérijná tráva má šedejové zelené listy, ktoré pridávajú odtiene modrej v lete a odtieňoch fialovej, červenej a oranžovej na jeseň.

Foto cez BHG Životové zelené vlákno Optická tráva, ktorá je technicky oslieta, dodáva jedinečný prvok na krajiny s malými drobnými kvetmi.

Fotka prostredníctvom osvedčených víťazov Purple Millet je ročná tráva, ktorá priťahuje vtáky s jedinečným tvarom a nádhernou hlbokou, fialovou farbou. Foto cez BHG Ravennagrass robí ohromujúce vyhlásenie s jeho dramatickou výškou a veľkými, pernatými slimami. Dokonalé rastliny


5 Populárne okrasné trávy pre IowA

Viac informácií ". Okrasné trávy a trávnaté rastliny sú oceňované domácimi krajinami pre ich ťažkosť, jednoduchosť starostlivosti, dramatický vzhľad a širokú škálu farieb, textúr a veľkostiach k dispozícii. Okrasné trávy sú ocenené doplnky v krajinných dizajnoch. Barbara H. Okrasné trávy sa vzťahuje na obe skutočné trávy a rastliny, ktoré majú trávnatý vzhľad, ako sú ostriky, ktoré sa používajú na podobné účely v záhradách.

Shady okrasné trávy sa tradične ťažko zistili, pretože mnohé z obchodných ponúk sú zamerané na umiestnenie na slnku.

Okrasná tráva

Nesmie byť univerzálnejšie a ťažné rastliny pre pádnu záhradu ako okrasné trávy. Hoci zriedkakedy si vezmú strednú fázu, ich jemné lístie vytvára hĺbku a textúru. Môžu vytvoriť pozadie na prezentáciu neskorej kvitnúcich rastlín, alebo môžu pridať neočakávanú výšku. Niektorí dokonca otáčajú hlboké odtiene červenej, fialovej alebo zlata. Pretože sú tak univerzálne, rôzne rastliny - trvalky, letničky a dokonca aj kríky - pár naozaj dobre s nimi. Prejdite na úžasné príklady rastlín na pár s okrasnými trávami na jeseň viac ako len mamičky! Pridajte výšku do pádu záhrady s rodovou trávou, čiarkou a banánovou rastlín. Pre zimný záujem opustiť dievčenskú trávu, ktorá stojí na konci sezóny.

Najlepšie okrasné trávy pre stredozápadné záhrady

Okrasné trávy môžu urobiť veľký doplnok k krajine. Ľahko sa starajú a pridávajú zaujímavé farby, textúry a pohyb na vytrvalé hranice, dažďové záhrady a naturalizované oblasti. Natívne druhy trávy majú pridanú výhodu, že je veľmi studená a inak dobre prispôsobená klíme Nového Hampshire. Všetky bežne vysadené druhy sú trvalé teplé sezóny trávy, čo znamená, že rýchlo rastú na jar av lete, kvitnú v neskorom lete alebo pád a ísť spiace cez zimu. Všeobecne platí, že natívne trávy sú vysoko prispôsobiteľné a môžu sa pestovať takmer v každom kompletnom mieste slnka s dobre odvodnenou pôdou.

NC State Extension No Garantiza La Exactionitud del Texto Traducido.

Okrasné trávy pre krajinu

Pozoruhodné lístie, slivky kvetov a pohybu - okrasné trávy sú odmeňujúce krajiny. Vysoké odrody robia veľké akcentálne rastliny; Oblečenie a rozliatie odrody sú doma v príležitostnej záhrade. Existujú dokonca aj malé odrody pre skalnú záhradu alebo kontajner. Trávy sa dobre kombinujú s inými rastlinami a môžu zjemniť stenu alebo chodník. Navyše, trávy majú niečo, čo dodať, že niekoľko ďalších rastlín môže - pohyb. Hryjú vo vánku, pridávajú sa pohyb spolu so zvukom, keď hrdzajú vo vánku.

18 druhov okrasnej trávy

Najnovší koberci Bugleweed. Nemôžem rásť trávu? Grumpy sa dostal skôr, rastú tieto pozemné kryty pre tieň. Maľované trávnik modrá. Japonská pachysandra. Stratiť trávnik! Nechcem rozrušiť s trávnikom?

"Okrasné trávy môžu byť lepšou voľbou ako stromy a kríky v niekoľkých podmienkach," povedal Grace Chapman, riaditeľ záhradníctva na Lewis.

Zimná starostlivosť o okrasné trávy

Jednoduchá krása okrasnej trávy prináša celoročnú zeleň a kontrast so záhradou, a to je obzvlášť ocenené koncom leta cez jeseň, keď showmy, bohatý ročný a trvalých kvetov kvety sezóny začínajú vyblednúť. V krajinnom dizajne, často používame okrasnú trávu ako kotvovú rastlinu, spolu so stromami a kríky, pretože sú tak jednoduché integrovať so všetkými záhradnými štýlmi. Rozmanitosť a všestrannosť okrasných tráv ponúkajú rad možností na vytvorenie veľkej hustoty, krásy, textúry a pohybu v záhrade, s malou potrebnou údržbou.

Udržanie trávy a sedí

Foto By: Image Sightsay of Perenniarsource. Domov vonku Kvety a rastliny. Zahrňte vertikálny záujem o vaše výsadby s vysokými okrasnými trávami. Pinterest facebook twitter email.

Voľný vstup na RHS členov vo vybraných časoch ». Všeobecné otázky Mon - FRI 9AM - 5PM.

Za väčšinu podmienok, okrasných tráv a osaviek sú tolerantné z zóny závodu na rastliny USDA v Michigane. Mnohí sú obzvlášť uložené na problémových oblastiach krajiny, ktoré zostávajú vlhké cez sezónu alebo sa stanú veľmi suchým. Dobre zavedené rastliny by sa mali vrátiť a prekvitať v nasledujúcej sezóne po výsadbe fotografii 1. Väčšina okrasných tráv a ostrihov by mala byť orezaná na zem medzi februárom - marec. Kým rastliny zostanú hnedé počas zimy, niektoré rastliny si zachovávajú svoje semená photo 2, sušené kvety alebo pád farby photo 3, čím sa vytvorí žiaduci vzhľad niektorých záhradníkov. Orezávanie okrasných tráv na zem, akékoľvek skôr na jeseň by zvýšilo riziko zimného zranenia rastlín, ktoré sa snažia rásť pred dormancitom a zvyšuje šancu, že zlomené lístky trávy a stonky budú fúkať okolo krajiny.

September je čas roka, keď okrasné trávy skutočne spôsobujú vplyv na krajinu. Mnohí majú showdy slimy vzdušných semien, ktoré sa pohybujú elegantne vo vánku a ponúkajú zimné úroky aj po tom, čo si vekujú svojim sezónnym odtieňom hnedého a hnedého. Nosíme mnoho typov okrasných tráv. Všetky sú zimné ťažkosti a zhlukovanie tvorenie i.


Pozri si video: Rez. strihanie okrasných tráv na jar - Záhradník LUKAS


Komentáre:

 1. Alwyn

  S rizikom, že to bude znieť ako laik, ale predsa sa opýtam, odkiaľ sa to tu vzalo a kto to vôbec napísal?

 2. Aman

  Probably, I am mistaken.

 3. Faumi

  Each person is himself pi @ dec of his own happiness ... Negrophilia The less we love a woman, the more the hand gets tired. There is such a city - ASS-fuck Advice to Windows users - fuck your patience!

 4. Chevy

  Podľa môjho názoru sa mýlite. Pošlite mi e -mail v PM, povieme.Napíšte správu