Realitná krajina

Realitná krajina


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Realitná krajina Stratégia rozvoja tvaru, ako sme videli v tejto sérii článkov, ktoré sa pozreli na meniacu sa charakter využívania pôdy, financovania a nákladov na bývanie v Toronte.

Pred niekoľkými týždňami sme sa pozreli na sériu článkov, ktoré sa pozerali na meniacu sa charakter využívania pôdy v GTA. V tomto článku sa pozrieme na meniacu sa charakter nehnuteľností financovania v regióne Toronto. Toto je nadviazanie na sériu článkov.

Články v sérii sa zamerali na meniacu sa charakter financovania v regióne Toronta. Z jednoduchej hypotéky na domáce vlastné linky úveru, hypotéky sú kritickou súčasťou nákupu domácnosti. Keďže ceny nehnuteľností sa v priebehu posledného desaťročia prudko vzrástli, zvýšila sa množstvo hypotekárneho dlhu vo vzťahu k príjmom. Tento pomer sa stal najdôležitejším ukazovateľom cenovej dostupnosti nehnuteľností.

So zvýšením daní z príjmov a majetkových daní, ktoré prišli so zmenou vlády v minulom roku, možno očakávať, že ceny nehnuteľností by boli na trajektórii smerom nahor. Jednou z výziev v našom podnikaní je neistota trhu s bývaním.

V uplynulom roku boli cenené ceny v GTA av širšom kanadskom trhu s bývaním boli ploché. Priemerná cena domova v Kanade, meraná kanadským asociáciou v oblasti nehnuteľností, je teraz $ 479,000, dole z ročného vrcholu 489 000 USD začiatkom roka 2008.

Cena oddelených domov v GTA v minulom roku klesla takmer o takmer 2%. Oddelené domy teraz stojí v priemere 1,25 milióna dolárov, dole z priemerného 1,4 milióna dolárov v roku 2008. Tento pokles je napriek tomu, že sme videli najväčší nárast novej domácej výstavby od roku 1990. V skutočnosti sme videli Takmer 10% nárast nového bývania začína v tomto roku, v porovnaní s nárastom o takmer 6% v novom bývaní začína v uplynulom roku.

Detašované domy predstavujú približne 70% začne nového bývania. A so silnou ponukou nových a existujúcich domov, je tu málo otázok, že GTA nie je nadhodnotená.

Ak ste sledovali naše príbehy o cenovo dostupnosti bývania, budete vedieť, že problém bol predovšetkým jedným z nadmernej ponuky kupujúcich. Existuje viac kupujúcich ako domy. V dôsledku toho sa ceny domu vzrástli príliš rýchlo a stali sa nedostupnými.

Ale z väčšej časti, dodávka kupujúcich nevyschovalo. Vidíme zvýšenie dopytu po samostatných rodinných domoch, ale došlo k dramatickému poklesu dodávok rodinných domov. To znamená, že dodávka rodinných domov k dispozícii na predaj dramaticky, najmä na dolnom konci trhu.

Tento pokles ponuky bol najvýraznejší v Toronte, kde rodinné domy na predaj klesli o 20% rok-ročne. Vancouver, kde je tu aj závažná nadmerná dodávka kupujúcich, zaznamenala jednodielne domy za predaj o 7% za posledný rok.

Na druhej strane, stavitelia sa museli vysporiadať s nedostatkom pôdy, ale že nedostatok väčšinou zmizol, pretože mestá vytvorili viac pôdy prostredníctvom zónových zmien a mestskej obnovy.

Problém s ponukovým dopytom v GTA sa zhoršuje, čo je dôvod, prečo je priemerná cena rodinného domu v GTA približne 6,5-násobok priemerného príjmu.

That means to buy that average home, you need to earn the average income of a GTA resident for two years. It’s not uncommon for homebuyers to purchase homes with negative cash flow. To help make it easier for you, you can read all our previous stories on the importance of taking a home mortgage with a 5-year fixed rate, the impact of a 5-year fixed on home affordability and the pros and cons of variable.

For new housing supply, we still see the possibility for some price growth. After several years of very low prices, the market has become much more aligned with a seller’s market. It makes sense for buyers to start getting ready to enter the market. But don’t expect a lot of action in the next few months. Interest rates are just too low. So even with all the other positives, the price of buying a home might stay where it is today.

As the supply of homes has become more competitive, more interest rate hikes are in the offing. Higher interest rates will likely lead to a further decline in new home sales, which have been in a slight decline for several years now.

In addition to the supply-demand imbalance, buyers are facing a significant affordability problem. With interest rates so low, it’s possible that the mortgage stress test will come into play, which has a much higher requirement for down payments.

Ako sme už uviedli, veríme, že na trhu existuje iba obmedzená ponuka bývania. Tiež si myslíme, že v budúcom roku bude mať výrazný vplyv na rast cien. Takže zatiaľ čo niektorí z vás by mohli byť radi, že by ste si kúpili na trhu s nehnuteľnosťami, ešte stále sú výzvy.

Zostávame pozitívne v súvislosti s dlhodobými vyhliadkami na trh s nehnuteľnosťami.

A ak máte záujem o vlastníctvo domu, stále si myslíme, že je to najlepšie rozhodnutie pre väčšinu ľudí na základe faktorov, ktoré sme zvážili.

Na zobrazenie tejto stránky musíte mať v prehliadači povolený JavaScript a buď doplnok Flash alebo html5-Video. Stiahnite si najnovší prehrávač Flash a skúste to znova.

Pozri si video: Обзор сада. Как обустроить классный ландшафт на 15 сотках.


Komentáre:

 1. Alarick

  V ňom niečo je. Now everything has become clear, many thanks for the help in this matter.

 2. Zuluzahn

  Mnohokrat dakujem!

 3. Volkis

  Je mi ľúto, ale podľa môjho názoru sa mýlite. Som si istý. Navrhujem o tom diskutovať. Napíš mi v PM, hovor.

 4. Baldhere

  Tieto informácie sú nesprávneNapíšte správu