Kategórie: Informácie

Najnovšie Príspevky Blogu

Čaj z kompostu z hnoja Bat: Používanie čaju Bat Guano v záhradách

Čaj z kompostu z hnoja Bat: Používanie čaju Bat Guano v záhradách

Kompostový čaj je extrakt kompostu kombinovaný s odchlórovanou vodou obsahujúci prospešné mikroorganizmy, ktorý sa po celé storočia používa na podporu zdravia pôdy a rastlín. Organické látky a vybrané sprievodné organizmy sú pri príprave kompostovacieho čaju bohatého na živiny najdôležitejšie. Čistý kompost a odliatky červov používané výlučne alebo v spojení sú bežnými čajovými základňami, ale môžete tiež vyskúšať prípravu čajovej zmesi z netopiera guano.

Cereus stenogonus (Cereus s úzkym uhlom)

Cereus stenogonus (Cereus s úzkym uhlom)

Vedecké meno Cereus stenogonus K.Schum. Bežné názvy Úzkohlavý Cereus Synonymá Cereus dayamii, Cereus roseiflorus, Cereus tacuaralensis, Piptanthocereus dayamii, Piptanthocereus stenogonus vysoký.

Myšlienky na prenájom mulčovania - informácie o možnostiach mulčovania pre nájomcov

Myšlienky na prenájom mulčovania - informácie o možnostiach mulčovania pre nájomcov

By: Mary Ellen EllisOne downside to renting is that you may not have full control over your outdoor space. For a gardener this can be frustrating. Most landlords and owners will be thrilled, however, if you want to help beautify and maintain some of the landscaping. For renter mulching ideas, you’ll want some easy, low cost options.

Južná jeseň zeleninová záhrada

Južná jeseň zeleninová záhrada

Autor: Heather Rhoades Na juhu a v inom teplom podnebí môže byť leto vraždením na zeleninovej záhrade. Drvivá horúčava spomaľuje alebo dokonca usmrcuje rast rastlín, ktorým sa neskoro na jar darilo. Ale zatiaľ čo južní záhradníci musia bojovať s horúčavou, majú tiež potešenie z toho, že môžu pestovať záhradu na jeseň.

Pažítka

Pažítka

Charakteristika Medzi najzaujímavejšie vytrvalé a cibuľovité rastliny nepochybne nájdeme aj pažítku, ktorá je súčasťou čeľade Amaryllidaceae. Je to ker, ktorý rastie hlavne vo všetkých miestach, ktoré vykazujú dobrú úroveň vlhkosti a prichádza najmä k: z mierne chladných zón, ktoré sa nachádzajú v rôznych častiach európskeho kontinentu, Ázie a Severnej Ameriky.

Heliopsa

Heliopsa

Rod bylinných letničiek a trvaliek Heliopsis je členom čeľade Asteraceae alebo Asteraceae. V prírode sa nachádzajú v Severnej a Strednej Amerike. Názov rastliny heliopsa sa prekladá ako „slnečný“, je to spôsobené tým, že tvar kvetenstva je veľmi podobný skutočnému slnku.

Voronež

Voronež

Voronezh0 Poskytované služby: dizajn krajiny, výstavba vodných nádrží, dlažby a oveľa viac.

Chladné odolné kríky - populárne kríky so zimným úrokom

Chladné odolné kríky - populárne kríky so zimným úrokom

Autor: Teo SpenglerVšetky kríky vyzerajú skvele na jar, keď konáre zakryjú nové listy alebo kvety. Niektoré môžu záhrade dodať zaujímavosť aj v zime. Kríky na zimu nemusia byť vždy zelené, aby boli v chladnejších mesiacoch okrasné. Niektoré kríky so zimným záujmom majú jasne sfarbené stonky alebo ovocie, ktoré zostávajú na konároch, keď sa jeseň zmení na zimu.

Výsadba osiva špargle - ako pestujete špargľu zo semena

Výsadba osiva špargle - ako pestujete špargľu zo semena

Autor: Amy GrantAk ste milovníkom špargle, je veľká šanca, že by ste ich chceli zahrnúť do svojej záhrady. Mnoho záhradkárov kupuje pri pestovaní špargle zavedený holý koreňový porast, ale môžete si špargľu vypestovať aj zo semien? Ak je to tak, ako pestujete špargľu zo semena a aké ďalšie informácie o rozmnožovaní semien špargle by vám mohli pomôcť?

Zníženie počtu Redbuds: Ako a kedy orezávať strom Redbud

Zníženie počtu Redbuds: Ako a kedy orezávať strom Redbud

Autor: Teo SpenglerRedbuds sú nádherné malé stromy do záhrad a záhrad. Ak chcete vedieť, ako orezávať stromy Redbud, čítajte ďalej. Prerezávanie stromu Redbud Tree Záhradníci orezávajú niektoré druhy stromov, aby vyzerali čo najlepšie. Ostatné stromy potrebujú na udržanie svojej sily rez. Orez stromu Redbud zahŕňa oba ciele.

Orazio Cannistraci - Umelec - Diela

Orazio Cannistraci - Umelec - Diela

UMENIE A ŽIVOTNÉ PROSTREDIE Orazio Cannistraci, diela Alliria (Allegria) Farby, živosť, živosť Sicílie, s iróniou, zatvárajú oči a zabúdajú na všetko okolo. Názov: Alliria (allegria) Materiál: Drevo a tkanina Šírka: 48 cm Výška: 45 cm Hĺbka: 40 cm Váha: 10 kg POZRI ĎALŠIE PRÁCE ORAZIA CANNISTRACAk ste umelcom a chcete publikovať svoje diela na tomto webe, napíšte na adresu write @ elicriso.

Ifeion

Ifeion

Cibuľovitá rastlina, ako napríklad ifheon, priamo súvisí s rodinou ľalií. V stredných šírkach, keď sa pestuje vonku, takáto rastlina sa na zimu nenecháva na otvorenom poli. Faktom je, že pochádza zo subtropických a tropických oblastí Južnej Ameriky. Niekedy môže žiarovka prežiť jednu zimu na otvorenom poli, ale zároveň už nebude rásť a kvitnúť normálne.

Oprava hnijúcich jahôd: Príčiny hniloby jahôd na viniči

Oprava hnijúcich jahôd: Príčiny hniloby jahôd na viniči

Autor: Mary Ellen Ellis Vo vašej letnej záhrade nie je nič horšie ako jahody hnijúce na viniči. Tešiť sa na čerstvé bobule je strašne sklamaním, len aby sa vám pokazili ešte predtým, ako ich zoženiete. Existujú však riešenia tejto krízy, ktoré môžete urobiť, aby ste jej zabránili a zachránili zvyšné jahody.

Pestovanie špenátu v kvetináči: Ako pestovať špenát v nádobách

Pestovanie špenátu v kvetináči: Ako pestovať špenát v nádobách

Ak máte nedostatok záhradného priestoru, ale chcete sa zdravo a vyvážene stravovať a chceli by ste sa podieľať na pestovaní svojich vlastných produktov, odpoveďou je kontajnerové záhradníctvo. V nádobe sa dá pestovať takmer všetko, čo rastie v záhrade. Pestovanie špenátu v nádobách je ľahká, na živiny rýchlo a rýchlo rastúca plodina.

Žerucha: zasiať, zasadiť, ochutiť aromatické látky

Žerucha: zasiať, zasadiť, ochutiť aromatické látky

Botanický názov: Anthriscus linné Hoffman Kervil ... chuť anízu v listoch! Kervil nazývaný tiež obyčajný alebo záhradný, je korenistou rastlinou pochádzajúcou z Kaukazu a strednej Ázie, je endemický aj pre strednú Európu. Kervil je rastlina nenáročná na údržbu.

Informácie o muškátovom oriešku

Informácie o muškátovom oriešku

Začíname Informácie o rastline muškátového oriešku: Môžete si pestovať muškátový oriešok od Amy Grantovej Striekanie jedného muškátového oriešku nad kaviarňou latte ma jedného rána zvedlo - odkiaľ muškátový oriešok pochádza a môžete si pestovať svoj vlastný muškátový oriešok? V tomto článku nájdete ďalšie informácie o rastlinách muškátového orieška. Ktovie, možno si môžete dokonca aj sami vypestovať svoj vlastný domov. Načítať viac Pripojte sa k nám - zaregistrujte sa a získate všetky najnovšie tipy na záhradníctvo!

Informácie o Junipers

Informácie o Junipers

Začíname Starostlivosť o japonský borievky - Ako pestovať japonský borievkový závod Bonnie L. Grant, certifikovaná mestská poľnohospodárka Ak chcete & 34; nastaviť a zabudnúť & 34; typ rastliny, starostlivosť o japonský borievky je minimálna a ľahká, len čo sa vytvorí. Ak chcete získať viac informácií o tomto kríku nízkych výšok a o tom, ako ho pestovať vo vašej záhrade, kliknite na nasledujúci článok.

Pestovanie opičieho kvetu - Ako pestovať opičí kvet

Pestovanie opičieho kvetu - Ako pestovať opičí kvet

Autor: Jackie CarrollKvetiny opice so svojimi neodolateľnými malými „tvárami“ poskytujú dlhé obdobie farieb a šarmu vo vlhkých alebo mokrých častiach krajiny. Kvety trvajú od jari do jesene a darí sa im vo vlhkých oblastiach, ako sú močiare, brehy potokov a mokré lúky. Rastú tiež dobre v okrajoch kvetov, pokiaľ udržujete pôdu vlhkú.

Narcis, na ktorom je hárok

Narcis, na ktorom je hárok

(Narcissus pseudo-narcissus L.) Narcis je bežný názov pre narcisy, túto krásnu rastlinu neskorej zimy! Zasadené v číslach, je to skutočná explózia „slnka“ v záhrade. Je ideálny pre postele a okraje a vytvára vynikajúci efekt, keď sa kultivuje na lúkach alebo na ostrovoch uprostred trávnika.

Zber rastlín Orach: Ako zbierať Orach v záhrade

Zber rastlín Orach: Ako zbierať Orach v záhrade

Autor: Amy Grant Hľadáte alternatívu k humdrum špenátu? Dobre, špenát nie je fádny, ale ďalší zelený, horský špenát orach, mu dá zabrať. Orach možno použiť čerstvý alebo varený ako špenát. Aj keď je chladné zelené obdobie, toleruje teplejšie počasie ako špenát, čo znamená, že je menej pravdepodobné, že dôjde k jeho premrznutiu.