Kategórie: Najlepší

Najnovšie Príspevky Blogu

Estofinado, recept z Aveyronu a Lotského údolia - Jaime Jardiner

Estofinado, recept z Aveyronu a Lotského údolia - Jaime Jardiner

Estofinado Estafinado je jedlo pripravené zo sušených rýb, varené vo vode a potom sa po uvarení rozdrobí, zemiaková kaša a vajcia 2 spôsobmi: čerstvé v omelete zabudované do horúcich a na tvrdo uvarených vajec. Estafinado nie je veľmi dlhá príprava , ale musíte počítať s namáčaním sušenej ryby ... 4 dni, ak je to zásoba, 2, ak je to treska.

Repík, zeleninový list zo záhrady

Repík, zeleninový list zo záhrady

Navet hâtif ou de conservation, le compagnon du jardinier !Le navet fait partie des légumes les plus anciens et les plus cultivés au potager. C’est un légume « classique » des potagers. Il craint peu la sécheresse et il se cultive très bien sous les climats humides. Il fait partie aussi de ces légumes qui comme les pommes de terre se conservent facilement pendant l’hiver.

Semená husacej nohy Bon-Henri -

Semená husacej nohy Bon-Henri -

Semená goosefoot Bon-Henri alebo Ansérine Bon-Henri Goosefoot bon-henri je zabudnutá rastlinná záhradná rastlina. Medzi špenátom a šťaveľom sa konzumuje ako jeho dvaja „bratranci“. Môže sa jesť surový alebo varený. Je to zelenina, ktorá sa má vysievať na jar alebo na jeseň. Semená môžete ľahko vyrobiť.